Folders |
2017 Results - Wisconsin Parkside Lucian Rosa Cross Country InvitationalPublished by
Results: Wisconsin Runner Women's 6K
1 1 1214 Hannah Roeske Wheaton (Ill.) 22:20.7 5:59/M FR-1
2 2 1187 Rebecca Marcotte Wheaton (Ill.) 22:55.9 6:09/M SR-4
3 3 673 Nora Keller Marquette 22:56.2 6:09/M JR-3
4 4 690 Caitlin McGauley Marquette 22:58.7 6:09/M SO-2
5 5 669 Emily Foley Marquette 23:05.9 6:11/M FR-1
6 6 708 Linda Varela Marquette 23:06.9 6:12/M FR-1
7 7 1161 Ellie Hawthorne Wheaton (Ill.) 23:09.0 6:12/M JR-3
8 8 1147 Aryn Embretson Wheaton (Ill.) 23:09.4 6:12/M JR-3
9 9 1163 Erika Johnson Wheaton (Ill.) 23:12.4 6:13/M JR-3
10 10 672 Hannah Gorin Marquette 23:18.5 6:15/M JR-3
11 11 1079 Megan Bailey Wheaton (Ill.) 23:25.2 6:17/M JR-3
12 12 695 Emma Moravec Marquette 23:27.3 6:17/M FR-1
13 13 1022 Lucy Kenig-Ziesler U. of Chicago 23:36.2 6:20/M FR-1
14 14 704 Alison Parker Marquette 23:39.8 6:20/M SR-4
15 (> 7) 675 Brynn LiaBraaten Marquette 23:45.3 6:22/M FR-1
16 15 228 Emily Kraus Carroll 23:45.4 6:22/M SO-2
17 16 1012 Taylor Campos U. of Chicago 23:53.7 6:24/M SO-2
18 17 1097 Laura Barnes Wheaton (Ill.) 23:57.8 6:25/M JR-3
19 (> 7) 665 Sophie Bolich Marquette 23:58.7 6:26/M FR-1
20 (> 7) 1221 Ally Stapleton Wheaton (Ill.) 24:00.5 6:26/M SO-2
21 18 1386 Haley Willis Wis.-Parkside 24:01.0 6:26/M SR-4
22 19 231 Karlee Larson Carroll 24:11.9 6:29/M JR-3
23 (> 7) 678 Isabel Lopez Marquette 24:13.3 6:30/M JR-3
24 (> 7) 671 Kalina Gardiner Marquette 24:14.0 6:30/M SO-2
25 20 1376 Rebecca Jasutis Wis.-Parkside 24:15.8 6:30/M SO-2
26 21 1368 Monica Geiser Wis.-Parkside 24:18.2 6:31/M SR-4
27 (> 7) 1199 Morgan Moxley Wheaton (Ill.) 24:19.2 6:31/M FR-1
28 (> 7) 681 Maeve McDonald Marquette 24:21.8 6:32/M SR-4
29 (> 7) 1222 Catherine Stapleton Wheaton (Ill.) 24:26.8 6:33/M SO-2
30 22 1018 Annika Hildebrandt U. of Chicago 24:31.5 6:34/M FR-1
31 (> 7) 1158 Brianna Hawthorne Wheaton (Ill.) 24:33.7 6:35/M FR-1
32 23 299 Clare Swietlik Carroll 24:37.2 6:36/M SR-4
33 24 518 Andrea Messing Davenport 24:41.0 6:37/M JR-3
34 25 869 Jori Galles Mount Mary 24:44.1 6:38/M SR-4
35 (> 7) 1073 Elise Alexander Wheaton (Ill.) 24:45.9 6:38/M SO-2
36 (> 7) 1203 Hannah Oechsle Wheaton (Ill.) 24:46.2 6:38/M SO-2
37 26 546 Stephanie Schaub Davenport 24:48.2 6:39/M SO-2
38 27 481 Olivia Bordewyk Davenport 24:48.5 6:39/M JR-3
39 28 293 Megan Reese Carroll 24:57.6 6:41/M JR-3
40 (> 7) 1235 Alexandra Tumminello Wheaton (Ill.) 25:01.2 6:42/M FR-1
41 (> 7) 667 Anna Buckstaff Marquette 25:12.8 6:45/M FR-1
42 29 555 Laine Switzer Davenport 25:15.8 6:46/M SO-2
43 30 1378 Maddy Kammerer Wis.-Parkside 25:19.5 6:47/M SO-2
44 31 917 Patricia Bray MSOE 25:21.5 6:48/M JR-3
45 32 1383 Rebecca Sennett Wis.-Parkside 25:22.0 6:48/M SO-2
46 33 1027 Sophia Smith U. of Chicago 25:30.2 6:50/M FR-1
47 34 1388 Jill Zimmerman Wis.-Parkside 25:32.4 6:51/M JR-3
48 35 557 Kelli Weighmink Davenport 25:34.4 6:51/M JR-3
49 (> 7) 1204 Kiersten Oslund Wheaton (Ill.) 25:41.6 6:53/M FR-1
50 36 178 Jenna Berlet Carroll 25:45.7 6:54/M FR-1
51 37 870 Christina Ishaq Mount Mary 25:47.2 6:55/M JR-3
52 38 218 Brooke Dietsche Carroll 25:52.5 6:56/M JR-3
53 39 528 Inez Samuels Davenport 25:56.6 6:57/M JR-3
54 (> 7) 1104 Emily Blom Wheaton (Ill.) 25:59.7 6:58/M SR-4
55 (> 7) 1209 Rachel Reamer Wheaton (Ill.) 26:09.9 7:01/M SR-4
56 40 1384 Chloe Volkman Wis.-Parkside 26:10.7 7:01/M SO-2
57 (> 7) 1220 Becca Smith Wheaton (Ill.) 26:14.3 7:02/M FR-1
58 41 344 Karen Garcia-HernandezChicago State 26:16.0 7:03/M SR-4
59 (> 7) 1363 Marta Dzundza Wis.-Parkside 26:20.5 7:04/M SR-4
60 (> 7) 1077 Kaitlin Armstrong Wheaton (Ill.) 26:21.3 7:04/M FR-1
61 (> 7) 1115 Taylor Burton Wheaton (Ill.) 26:21.8 7:04/M SO-2
62 42 519 Kaitlyn Rademacher Davenport 26:26.0 7:05/M JR-3
63 (< 5) 799 Calista Stefaniak Moraine Valley CC 26:27.1 7:05/M FR-1
64 (> 7) 530 Stormi Samuels Davenport 26:33.1 7:07/M JR-3
65 (> 7) 1379 Michelle Pigg Wis.-Parkside 26:33.5 7:07/M FR-1
66 (> 7) 500 Taryn Hubaker Davenport 26:33.7 7:07/M JR-3
67 (< 5) 417 Cindy Alcala College of Lake County 26:38.9 7:08/M FR-1
68 43 221 Brittany Drag Carroll 26:42.9 7:09/M FR-1
69 (> 7) 287 Christa Modrow Carroll 26:45.4 7:10/M FR-1
70 (> 7) 473 Avri Beach Davenport 26:59.6 7:14/M SO-2
71 (> 7) 290 Sam O'Sullivan Carroll 27:03.0 7:15/M JR-3
72 (> 7) 1078 Christy Baars Wheaton (Ill.) 27:15.8 7:18/M SR-4
73 (< 5) 365 Thandeka Manzana Cloud County CC 27:16.9 7:19/M SO-2
74 (> 7) 490 Lynden Hamstra Davenport 27:19.5 7:19/M SO-2
75 (> 7) 1364 Danielle Gassie Wis.-Parkside 27:30.4 7:22/M SO-2
76 44 949 Kayla Thilges MSOE 27:39.1 7:25/M SR-4
77 (> 7) 484 Shelbi Dyke Davenport 27:47.0 7:27/M JR-3
78 45 944 Alexandra Maruga MSOE 27:48.7 7:27/M FR-1
79 (< 5) 132 Abigail Allcox Cardinal Stritch 27:54.3 7:29/M FR-1
80 46 945 Alexandia Muench MSOE 27:57.9 7:30/M SR-4
81 (> 7) 297 Meg Stein Carroll 28:00.0 7:30/M SO-2
82 47 1013 Janet Fee U. of Chicago 28:16.2 7:35/M FR-1
83 (> 7) 279 Erin Menegon Carroll 28:21.9 7:36/M SR-4
84 (< 5) 425 Paloma Alcala College of Lake County 28:27.8 7:38/M SO-2
85 (< 5) 364 Sadie Jones Cloud County CC 28:30.0 7:38/M FR-1
86 (> 7) 285 Sara Messner Carroll 28:35.4 7:40/M SR-4
87 (> 7) 1210 Karenna Robinson Wheaton (Ill.) 28:36.6 7:40/M JR-3
88 (> 7) 286 Julia Michalski Carroll 28:39.9 7:41/M FR-1
89 (< 5) 362 Alexis Cook Cloud County CC 28:46.4 7:43/M FR-1
90 48 942 Jennifer Leonard MSOE 28:47.7 7:43/M FR-1
91 (< 5) 428 Jacqueline Betancourt College of Lake County 28:50.1 7:44/M FR-1
92 (> 7) 229 Neve Kronhelm Carroll 28:51.7 7:44/M FR-1
93 (< 5) 148 Isabella Sakai Cardinal Stritch 28:58.0 7:46/M JR-3
94 (< 5) 443 Stephanie Paredes College of Lake County 28:59.4 7:46/M FR-1
95 (> 7) 1360 Maddie Davy Wis.-Parkside 29:01.6 7:47/M SO-2
96 (> 7) 210 Abby Carncross Carroll 29:17.1 7:51/M SR-4
97 49 924 Samantha Brooker MSOE 29:26.0 7:53/M JR-3
98 (< 5) 140 Marble Mendoza Cardinal Stritch 29:37.3 7:56/M SO-2
99 (> 7) 1102 Mary Claire Bass Wheaton (Ill.) 29:39.1 7:57/M SO-2
100 50 895 Daniella Torres Mount Mary 30:14.0 8:06/M SO-2
101 51 868 Miranda Fluegge Mount Mary 30:28.9 8:10/M FR-1
102 (< 5) 136 MacKenzie McDonald Cardinal Stritch 30:30.0 8:11/M JR-3
103 52 129 Laura Sierra Alverno 31:35.1 8:28/M SO-2
104 (> 7) 222 Vicky Ertl Carroll 31:50.4 8:32/M FR-1
105 (< 5) 1006 Hawah Kamara Oakton CC 31:52.3 8:33/M FR-1
106 53 885 Carlie O'Donnell Mount Mary 32:20.6 8:40/M JR-3
107 54 872 Mary Jenk Mount Mary 32:34.7 8:44/M SO-2
108 55 865 Sarah Anklam Mount Mary 33:00.8 8:51/M JR-3
109 (< 5) 794 Natalie Moreno Moraine Valley CC 33:01.3 8:51/M FR-1
110 56 345 Daeja Hooks Chicago State 33:05.0 8:52/M SR-4
111 (> 7) 876 Manami Komatsu Mount Mary 33:15.8 8:55/M JR-3
112 (> 7) 249 Sabrina Manygoats Carroll 34:05.3 9:08/M FR-1
113 57 353 Aleah Wilson Chicago State 34:32.2 9:15/M FR-1
114 58 934 Nancy Leon MSOE 34:35.9 9:16/M SO-2
115 (< 5) 1009 Yuliana Padilla Oakton CC 34:48.4 9:20/M FR-1
116 (> 7) 278 Hannah Mehnert Carroll 35:20.7 9:28/M FR-1
117 59 124 Tanya Salentine Alverno 36:41.6 9:50/M FR-1
118 60 335 Natalie Couture Chicago State 37:48.9 10:08/M SO-2
119 (> 7) 893 Ashley Tannert Mount Mary 38:14.9 10:15/M JR-3
120 (< 5) 782 Guadalupe Diaz Moraine Valley CC 38:27.8 10:18/M FR-1
121 61 20 Leah Badke Alverno 38:54.4 10:26/M SO-2
122 62 301 Tyisha Bennett Chicago State 41:09.3 11:02/M FR-1
123 63 27 Elizabeth Gamillo Alverno 41:35.7 11:09/M JR-3
124 64 63 Diana Munguia Alverno 45:51.1 12:18/M SR-4
125 65 58 Maya Jean Kasch Alverno 46:42.6 12:31/M FR-1
126 66 10 Carissa Babcock Alverno 57:11.9 15:20/M JR-3
Women's 6K
Top 5 ------- Finishers -------
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*
1 Wheaton (Ill.) 27 1 2 7 8 9 11 17
Top 5 Times: 1:54:47.6
2 Marquette 28 3 4 5 6 10 12 14
Top 5 Times: 1:55:26.4
3 Carroll 121 15 19 23 28 36 38 43
Top 5 Times: 2:03:18.0
4 Wis.-Parkside 121 18 20 21 30 32 34 40
Top 5 Times: 2:03:16.7
5 U. of Chicago 131 13 16 22 33 47
Top 5 Times: 2:05:48.1
6 Davenport 141 24 26 27 29 35 39 42
Top 5 Times: 2:05:08.2
7 MSOE 214 31 44 45 46 48 49 58
Top 5 Times: 2:17:35.1
8 Mount Mary 216 25 37 50 51 53 54 55
Top 5 Times: 2:23:35.0
9 Chicago State 276 41 56 57 60 62
Top 5 Times: 2:52:51.5
10 Alverno 299 52 59 61 63 64 65 66
Top 5 Times: 3:14:38.1
Men's 8K
1 1 370 Moses Dirane Cloud County CC 26:10.9 5:15/M SO-2
2 2 653 Jesse Saxton Indiana Wesleyan 26:40.0 5:21/M SO-2
3 3 1301 Simon Peterson Wheaton (Ill.) 26:43.5 5:22/M SO-2
4 4 622 Thomas VanSlembrouck Davenport 26:51.3 5:23/M SO-2
5 5 1299 Seth Massot Wheaton (Ill.) 26:55.5 5:24/M SO-2
6 6 648 Chris Maxon Indiana Wesleyan 27:00.9 5:25/M FR-1
7 7 385 Stephen Marindich Cloud County CC 27:04.7 5:26/M SO-2
8 8 652 Joshua Neideck Indiana Wesleyan 27:08.3 5:27/M SR-4
9 9 635 Adam Fields Indiana Wesleyan 27:09.2 5:27/M SO-2
10 10 1334 Miles Trujillo Wheaton (Ill.) 27:09.2 5:27/M JR-3
11 11 750 Kevin Ryan Marquette 27:10.9 5:27/M SR-4
12 12 746 Danny Peterson Marquette 27:11.2 5:28/M FR-1
13 13 569 Cameron Bredice Davenport 27:13.5 5:28/M SR-4
14 14 713 Matthew Cavanaugh Marquette 27:14.5 5:28/M SO-2
15 15 634 Christian Cuevas Indiana Wesleyan 27:18.5 5:29/M SR-4
16 16 764 Josh Urban Marquette 27:22.8 5:30/M FR-1
17 17 651 Landon Miller Indiana Wesleyan 27:24.8 5:30/M FR-1
18 18 598 Adam Maxwell Davenport 27:26.0 5:31/M JR-3
19 19 958 Nick Bath MSOE 27:32.0 5:32/M SO-2
20 20 716 Ryan Dvornik Marquette 27:32.4 5:32/M SO-2
21 21 980 Trey Horbinski MSOE 27:34.6 5:32/M SR-4
22 22 1322 Seth Spykstra Wheaton (Ill.) 27:35.4 5:32/M SR-4
23 (< 5) 1394 Jimmy Funteas Jr. Wis.-Parkside 27:41.4 5:34/M JR-3
24 23 1248 Luke Andersen Wheaton (Ill.) 27:45.1 5:34/M SR-4
25 24 601 Nate Passorelli Davenport 27:47.2 5:35/M FR-1
26 25 732 Derek Gross Marquette 27:49.7 5:35/M SO-2
27 26 1246 Grant Alexander Wheaton (Ill.) 27:50.2 5:35/M JR-3
28 27 733 Mitchell Kwapick Marquette 27:52.5 5:36/M SR-4
29 28 661 Jared Williams Indiana Wesleyan 27:54.3 5:36/M SO-2
30 29 366 Burke Deters Cloud County CC 27:56.3 5:37/M FR-1
31 (> 7) 762 Paolo Tiongson Marquette 27:56.8 5:37/M FR-1
32 30 1052 John Judge U. of Chicago 27:56.9 5:37/M JR-3
33 31 1057 Tim Koenning U. of Chicago 27:57.0 5:37/M SO-2
34 32 1287 Jonah Jones Wheaton (Ill.) 27:59.4 5:37/M FR-1
35 (> 7) 650 Garrett McKee Indiana Wesleyan 28:02.0 5:38/M FR-1
36 33 854 Jordi Rangel Moraine Valley CC 28:02.0 5:38/M SO-2
37 (> 7) 639 Adrien Howard Indiana Wesleyan 28:08.8 5:39/M FR-1
38 34 586 Zach Diamond Davenport 28:11.1 5:40/M JR-3
39 35 1064 Owen Melia U. of Chicago 28:14.8 5:40/M JR-3
40 (< 5) 1389 Mark Allen Wis.-Parkside 28:19.3 5:41/M SR-4
41 (< 5) 1395 Zach Kiedrowski Wis.-Parkside 28:20.0 5:41/M SO-2
42 36 801 David Alvarez Moraine Valley CC 28:21.9 5:42/M FR-1
43 37 1059 Kirk Lancaster U. of Chicago 28:22.7 5:42/M SR-4
44 (> 7) 625 Tyler Anderson Indiana Wesleyan 28:33.6 5:44/M JR-3
45 (> 7) 645 Caleb Joy Indiana Wesleyan 28:34.4 5:44/M SO-2
46 38 1050 Alex Ho U. of Chicago 28:36.3 5:45/M SR-4
47 (> 7) 633 Chase Crowder Indiana Wesleyan 28:40.8 5:45/M FR-1
48 (> 7) 657 Caleb Smith Indiana Wesleyan 28:43.7 5:46/M FR-1
49 (> 7) 1296 Michael Larkin Wheaton (Ill.) 28:44.3 5:46/M SO-2
50 (> 7) 644 Quinton Huggett Indiana Wesleyan 28:46.5 5:47/M FR-1
51 (> 7) 1278 Soren Johnson Wheaton (Ill.) 28:47.0 5:47/M JR-3
52 (> 7) 1292 Tyler Jones Wheaton (Ill.) 28:48.0 5:47/M SR-4
53 39 379 Longins Kouri Cloud County CC 28:49.6 5:47/M FR-1
54 40 607 Mayur Patil Davenport 28:52.6 5:48/M SR-4
55 41 582 Nick Davitt Davenport 28:59.5 5:49/M SO-2
56 (> 7) 710 Patrick Bruch Marquette 29:02.0 5:50/M FR-1
57 (< 5) 1390 Anthony Anderson Wis.-Parkside 29:05.8 5:50/M SO-2
58 (> 7) 589 Tanner Droste Davenport 29:07.9 5:51/M SR-4
59 42 462 Jeffery Meverden College of Lake County 29:12.8 5:52/M SO-2
60 43 984 Tripp Horbinski MSOE 29:13.8 5:52/M SR-4
61 44 464 Michael Schonter College of Lake County 29:14.5 5:52/M FR-1
62 45 461 Frederick Mascorro College of Lake County 29:18.7 5:53/M FR-1
63 (> 7) 1250 Noah Brase Wheaton (Ill.) 29:21.6 5:54/M JR-3
64 (> 7) 758 Kyle Thompson Marquette 29:23.6 5:54/M FR-1
65 (> 7) 1328 Hudson Thomas Wheaton (Ill.) 29:25.8 5:54/M SR-4
66 46 1062 Jackson Mariotti U. of Chicago 29:26.0 5:55/M JR-3
67 47 960 Blake Bostwick MSOE 29:29.6 5:55/M SO-2
68 48 1043 Abe Herzog U. of Chicago 29:31.7 5:56/M JR-3
69 49 449 Cameron Detweiler College of Lake County 29:40.9 5:57/M FR-1
70 (< 5) 168 Jamal Namous Cardinal Stritch 29:47.4 5:59/M SR-4
71 (> 7) 1240 Grant Adams Wheaton (Ill.) 29:49.2 5:59/M FR-1
72 50 966 Sean Fitzpatrick MSOE 29:53.5 6:00/M FR-1
73 (> 7) 1041 Jack Barbour U. of Chicago 29:53.6 6:00/M FR-1
74 (> 7) 1068 Shane Rooney U. of Chicago 29:55.7 6:00/M FR-1
75 (> 7) 1261 Colbe Clark Wheaton (Ill.) 29:59.2 6:01/M FR-1
76 (> 7) 1065 Will Norton U. of Chicago 30:00.0 6:01/M FR-1
77 (> 7) 1069 Gabe Schoenbach U. of Chicago 30:01.2 6:02/M SO-2
78 51 977 Kenneth Holbrook MSOE 30:26.7 6:07/M JR-3
79 (> 7) 1071 Michael Stubna U. of Chicago 30:27.1 6:07/M SR-4
80 (> 7) 578 Codey Clemens Davenport 30:28.1 6:07/M SO-2
81 52 994 Mark Nelson MSOE 30:29.5 6:07/M FR-1
82 53 472 Nicholas Zblewski College of Lake County 30:34.4 6:08/M FR-1
83 (> 7) 988 Haily Kazik MSOE 30:34.8 6:08/M SR-4
84 (> 7) 955 Jon Ashley MSOE 30:38.0 6:09/M SR-4
85 (> 7) 658 Silas Vermilya Indiana Wesleyan 30:40.5 6:09/M FR-1
86 54 824 Michael Bradley Moraine Valley CC 30:41.5 6:10/M SO-2
87 (> 7) 1003 Noah Vaculik MSOE 30:57.7 6:13/M SO-2
88 55 822 Josh Boyland Moraine Valley CC 31:00.3 6:13/M FR-1
89 (> 7) 636 Josiah Friedersdorf Indiana Wesleyan 31:00.8 6:13/M SO-2
90 56 405 Omari Miller Cloud County CC 31:02.8 6:14/M SO-2
91 57 451 Tyler Glassman College of Lake County 31:05.8 6:14/M SO-2
92 58 857 Daniel Reyes Moraine Valley CC 31:27.2 6:19/M SO-2
93 (> 7) 1276 Bradley Dowell Wheaton (Ill.) 31:28.3 6:19/M JR-3
94 59 373 Deontre Hardiman Cloud County CC 31:32.1 6:20/M FR-1
95 (< 5) 149 Jacob Cairo Cardinal Stritch 31:38.0 6:21/M SO-2
96 60 456 Matthew Leyva College of Lake County 31:40.3 6:22/M FR-1
97 61 830 John Donovan Moraine Valley CC 31:44.9 6:22/M FR-1
98 (> 7) 997 Hagen Opitz MSOE 31:53.1 6:24/M SO-2
99 (> 7) 967 John Franke MSOE 32:18.0 6:29/M FR-1
100 (> 7) 1273 Andrew Daghfal Wheaton (Ill.) 32:19.2 6:29/M JR-3
101 (> 7) 954 Nathan Arrigoni MSOE 32:58.9 6:37/M SO-2
102 62 832 Matt Garza Moraine Valley CC 33:08.4 6:39/M SO-2
103 63 415 Jeremey Ragsdale Cloud County CC 33:13.2 6:40/M FR-1
104 (> 7) 1347 Jacob Walhout Wheaton (Ill.) 34:22.7 6:54/M SR-4
105 (> 7) 987 Brian Jimenez MSOE 34:51.0 7:00/M FR-1
106 (> 7) 969 David Haen MSOE 34:51.7 7:00/M FR-1
107 (> 7) 447 Oscar Arteaga College of Lake County 35:29.4 7:08/M SO-2
108 (> 7) 968 Daniel Gardner MSOE 36:20.3 7:18/M SR-4
109 (< 5) 162 John Dereszynski Cardinal Stritch 37:42.7 7:34/M JR-3
110 (> 7) 837 Ettore Gaytan Moraine Valley CC 38:00.9 7:38/M FR-1
Men's 8K
Top 5 ------- Finishers -------
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*
1 Indiana Wesleyan 40 2 6 8 9 15 17 28
Top 5 Times: 2:15:17.0
2 Wheaton (Ill.) 63 3 5 10 22 23 26 32
Top 5 Times: 2:16:08.8
3 Marquette 73 11 12 14 16 20 25 27
Top 5 Times: 2:16:31.9
4 Davenport 93 4 13 18 24 34 40 41
Top 5 Times: 2:17:29.3
5 Cloud County CC 132 1 7 29 39 56 59 63
Top 5 Times: 2:21:04.4
6 U. of Chicago 171 30 31 35 37 38 46 48
Top 5 Times: 2:21:07.8
7 MSOE 180 19 21 43 47 50 51 52
Top 5 Times: 2:23:43.8
8 College of Lake County 233 42 44 45 49 53 57 60
Top 5 Times: 2:28:01.4
9 Moraine Valley CC 236 33 36 54 55 58 61 62
Top 5 Times: 2:29:33.1
|