Invited groups |
2018St. Joseph's Winter Invitational 2018 Results - St. Joseph's Winter Invitational
Published by
Results: Just In Time Racing Licensed to Just in Time Racing - Contractor License HY-TEK's Meet Manager
St Joseph's College Indoor Invitational - 2/11/2018
Saint Anthony's High School
Results
Event 2 Men 4x200 Meter Relay
===================================================================
School Finals H#
===================================================================
Finals
1 Farmingdale St. 'A' 1:30.74 3
1) Nikolas Fratto SR 2) Idowu Bamisile SR
3) Nikola Georgiev SR 4) Phil Sellitto JR
5) Joseph Motis SO 6)
2 Liu Post 'A' 1:32.36 3
1) Ramel Joseph SR 2) Jaelin Hood FR
3) Destyn Harding FR 4) Stefan Adams SR
5) Jahmel Johnson FR 6)
3 St. Thomas Aquinas 'A' 1:33.78 3
1) Jaren Scott FR 2) Ricardo Reid SR
3) Quincy Green-Wright JR 4) Malyk Michel FR
4 St. Peter's 'A' 1:34.53 3
1) Gadimi Dorielan SR 2) Jermaine Lascelles SR
3) Brandon Campbell SO 4) Nkosi Pile JR
5) Eddie Collins FR 6)
5 Montclair State 'A' 1:35.76 2
1) Aaron Hayward SO 2) Jack Rosen SO
3) Kevin Brandow FR 4) Eric Reynolds FR
6 Liu Post 'B' 1:35.85 2
1) Jahmel Johnson FR 2) Yvans Oscar FR
3) Michael Krebs FR 4) Kasim Thomas SR
7 St. Joseph's (L.I.) 'A' 1:36.01 2
1) Brandon Linbrunner SO 2) Rayneri Ruiz FR
3) Anthony Figorito SO 4) Mike O'Shea SR
5) Brandon Phan FR 6) Daniel Antonawich JR
8 Molloy 'A' 1:38.63 3
1) Yanni Agrotis JR 2) Eren Cabaci FR
3) Omar Longchamp SO 4) Joesph Branciforti SO
5) Lincoln Dunn FR 6)
9 Liu Post 'C' 1:39.24 2
1) Steven Chambers FR 2) Troy Benson FR
3) Lionel Lucas SO 4) Jamal David JR
10 Dominican (N.Y.) 'A' 1:39.56 1
1) Jaylen Cruz SO 2) Andrew Pierre JR
3) Elijah Castro SR 4) Dylan Roadarmel JR
5) Rollens Florvil SO 6) Justin Estevez JR
11 York (N.Y.) 'A' 1:39.60 1
1) Rojhn Miller FR 2) Kaylash Autar FR
3) Terrell Trumpet FR 4) Ross Keshawn FR
12 Manhattanville 'A' 1:39.87 2
1) John Xavier Ellsworth JR 2) Charlie Doherty FR
3) Daniel Parchment SR 4) Blake Hagerman SR
13 Mount Saint Mary 'A' 1:40.01 1
1) Isaiah Bevans JR 2) Patrick Dempsey SO
3) Sean Farrell JR 4) Donte Iodice SO
5) Stephen Kennelty SR 6)
14 Mount Saint Mary 'B' 1:44.40 1
1) Andrew Marcantonio SO 2) Stephen Kennelty SR
3) Edward Arnold FR 4) Kevin Pacheo FR
5) Lucas Musella FR 6) Thomas Hofbauer JR
-- Sju Track Club 'A' DNF 1
1) Benjamin Goslin SR 2) Zachary Goslin SR
3) Brandon Gordon SR 4) Jawanza Greenwood SR
Event 4 Men 3000 Meter Run
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
1 Austin MacElrevey SR Usmma 9:09.90 1
2 Ian Mirtile JR St. Thomas A 9:17.38 1
3 Thomas Sullivan SR CCNY 9:27.57 2
4 Nicholas Lee SO Saint Rose 9:28.77 1
5 Dayshawn Siranaula FR Manhattanvil 9:29.58 1
6 Ryan Haun JR St. Joseph's 9:29.73 1
7 Liam Gallagher SR Molloy 9:37.55 1
8 Zack Faljean FR St. Francis 9:37.76 1
9 Lucas Dellaporta SO Manhattanvil 9:38.06 1
10 James Finnegan SO Molloy 9:38.49 1
11 Ryan Gioe Unattached 9:40.49 2
12 Merlin Padilla Jr. SO CCNY 9:41.72 1
13 Brandon Eagle JR Rowan 9:43.10 1
14 Clivensky Etienne FR Queens (N.Y. 9:44.65 2
15 Evan Ireland SO Saint Rose 9:46.31 1
16 Christian Diaz SR St. Thomas A 9:51.91 2
17 Dylan Lee FR Nassau CC 9:54.45 2
18 Albert Leonardo JR CCNY 9:54.81 2
19 Shane Kimball FR Manhattanvil 9:54.97 1
20 Ryan Federline FR Rowan 9:56.68 1
21 Christopher Eguizabal Sju Track Cl 9:57.62 1
22 Joseph Lipari JR St. Thomas A 10:00.53 1
23 Andrew Gleave FR Liu Post 10:11.42 2
24 Connor Ring FR Molloy 10:12.38 2
25 Oscar Vidal FR Dominican (N 10:24.20 2
26 Kevin Corrigan JR Farmingdale 10:25.63 2
27 Janrell Baniel FR Mount Saint 10:27.97 2
28 Chris Grady SO Mount Saint 10:36.18 2
29 Luis Campos Castro JR Queens (N.Y. 10:39.82 2
30 Nicholas Ferro SR Farmingdale 10:40.97 2
31 Jose Osario Fernandez SR Queens (N.Y. 10:58.49 2
32 Dylan Cabral SO Pratt Instit 11:04.70 2
33 Nicholas Funk FR Columbia-Gre 11:36.85 2
34 Jared Cintron SO York (N.Y.) 12:36.37 2
-- Greg Rachman SO Farmingdale DNF 2
Event 6 Men 60 Meter Hurdles
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Oscar Mercado SR Unattached 8.71q 2
2 Joshua Okara SO St. Peter's 9.05q 1
3 Justin Ortega SO Liu Post 9.18q 3
4 Jonathan Gortman Unattached 9.21q 1
5 Stephane Fortune FR St. Thomas A 9.74q 3
6 Dakota Briceno FR Usmma 10.01q 3
7 Michael Hercules FR Usmma 10.10 3
8 Omolade Akinde SR Medgar Evers 10.37 1
9 Khalid Alston FR Montclair St 10.79 2
10 Richard Kish FR CCNY 11.56 3
11 Emeka Mbazor SO Lehman 12.52 1
12 Bryan Gomez FR Queensboroug 12.69 3
13 Lamount Evanson FR Lehman 13.17 2
Event 6 Men 60 Meter Hurdles
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Finals
1 Oscar Mercado SR Unattached 8.74
2 Stephane Fortune FR St. Thomas A 8.99
3 Joshua Okara SO St. Peter's 9.01
4 Justin Ortega SO Liu Post 9.02
5 Jonathan Gortman Unattached 9.33
6 Dakota Briceno FR Usmma 9.60
Event 8 Men 1 Mile Run
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
1 Dylan Tyrrell SO Rowan 4:36.46 1
2 Lance Edwards SR Liu Post 4:38.95 1
3 Thomas Newham FR St. Joseph's 4:39.64 1
4 James O'Brien SO Farmingdale 4:40.35 1
5 Mohammed Abulebda SR Montclair St 4:42.10 1
6 Jacob Francobandiero FR Rowan 4:42.65 1
7 Muhammed Qadri FR CCNY 4:42.77 2
8 Lamont Harris FR Middlesex CC 4:45.43 1
9 John Fitzsimmons FR Molloy 4:45.69 1
10 Michael Onu FR Rowan 4:45.87 1
11 Jason Muermann FR Rowan 4:46.73 1
12 Eric Marcus FR Montclair St 4:47.78 2
13 Matthew Carmichael SO Montclair St 4:48.60 2
14 Matteo Ittari FR Molloy 4:48.86 1
15 Matthew Healy SO Molloy 4:50.27 2
16 Carey Browne JR Molloy 4:50.99 2
17 Joshua Roman JR Lehman 4:51.14 2
18 Joe Hunt SO Molloy 4:54.43 1
19 Jules Day FR CCNY 4:55.75 3
20 Erick Rivera SO Liu Post 4:56.12 2
21 Max Dell-Thibodeau SO Lehman 4:56.79 2
22 Matthew Tina FR St. Thomas A 4:56.91 2
23 Kyle Kondracki SO St. Thomas A 4:59.57 1
24 Johannes Guerrero SR St. Peter's 5:00.79 1
25 Clivensky Etienne FR Queens (N.Y. 5:01.06 2
26 Christopher Eguizabal Sju Track Cl 5:04.38 2
27 Albert Leonardo JR CCNY 5:04.80 2
28 John Maher FR Liu Post 5:05.40 2
29 Austin Bradley SR Sju Track Cl 5:06.82 2
30 Ryan Pagano SO Mount Saint 5:07.02 2
31 Patrick DiMaria SR Farmingdale 5:09.19 3
32 Jeremy Anderson FR St. Joseph's 5:10.55 3
33 Kishon Boston JR Medgar Evers 5:12.43 2
34 Greg Rachman SO Farmingdale 5:12.86 3
35 Jayvid Parra FR St. Joseph's 5:12.92 3
36 David Aranda FR Usmma 5:16.04 3
37 Kaylash Autar FR York (N.Y.) 5:16.51 3
38 Chris Malfa SO Farmingdale 5:18.90 3
39 Dre Rampergas Tiger TC 5:20.33 1
40 Daniel VanBelleghem SR Sju Track Cl 5:20.55 3
41 Harley Ruiz JR St. Thomas A 5:21.56 3
42 William Madden FR Mount Saint 5:21.83 3
43 Luis Campos Castro JR Queens (N.Y. 5:22.98 3
44 Jose Osario Fernandez SR Queens (N.Y. 5:31.61 3
45 William McCord FR Usmma 5:33.23 3
46 Yonathan Mengesha SR Sju Track Cl 5:34.90 3
47 Gabriel Keston SO Queensboroug 5:39.19 3
48 Jorge Lara SO Lehman 5:43.20 3
49 Juan Rodriguez SO York (N.Y.) 5:46.90 3
50 Bailey McAlleese FR Usmma 5:47.34 3
51 Merlin Padilla Jr. SO CCNY 5:59.95 1
Event 10 Men 60 Meter Dash
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 St. Jacob Diodonet JR St. Thomas A 6.97q 1
2 Julian Pratt SO Rowan 7.13q 7 7.1247
3 Akeem King FR Saint Rose J7.13q 8 7.1295
4 Jamell Dacon SR Medgar Evers 7.14q 2
5 Destyn Harding FR Liu Post 7.16q 6 7.1524
6 Darian Livingston Cptc New Bal J7.16q 3 7.1532
7 Brandon Campbell SO St. Peter's 7.19 12
8 Dante Brown FR St. Thomas A 7.22 3
8 Andrew Pierre JR Dominican (N 7.22 11
10 Nkosi Pile JR St. Peter's 7.23 7
10 Kyle Limbaga FR Rowan 7.23 12
12 Jelani Knight SR ISAA 7.27 2
12 Jahmel Johnson FR Liu Post 7.27 4
14 Jaren Scott FR St. Thomas A 7.29 11
15 Shaka Shomari JR St. Peter's 7.30 6
16 Stefone Cobb JR Lehman 7.31 4
17 Kasim Thomas SR Liu Post 7.35 10
18 Malyk Michel FR St. Thomas A 7.39 5
19 Brandon Linbrunner SO St. Joseph's 7.43 9
19 Timothy Lin JR CCNY 7.43 1
21 john Hines FR Queens (N.Y. 7.46 2
22 Leon Wilson FR Usmma 7.47 3
22 Yanni Agrotis JR Molloy 7.47 9
24 Andrew Defreitas NA Unat-St. Fra 7.49 10
24 Cyris Mc Duffie SR St. Francis 7.49 8
26 Trevon Stith SO Queens (N.Y. 7.50 7
27 Johnathan Dinh FR Queens (N.Y. 7.53 11
28 Aaron Hayward SO Montclair St 7.54 11
28 Jason Kunzman SO Montclair St 7.54 9
28 John Davidson SO St. Thomas A 7.54 4
31 Dawsen Durant FR Queens (N.Y. 7.56 8
32 Charlie Doherty FR Manhattanvil 7.59 8
33 Anthony Figorito SO St. Joseph's 7.61 9
34 Joseph Motis SO Farmingdale 7.64 2
35 Joesph Branciforti SO Molloy 7.65 12
35 Kashon Jones SO Lehman 7.65 10
37 Jamal David JR Liu Post 7.67 9
38 Zachary Goslin SR Sju Track Cl 7.68 6
39 Rojhn Miller FR York (N.Y.) 7.70 6
40 Chad George SO Farmingdale 7.71 5
40 Tahkhal Wilson-Hill FR Queensboroug 7.71 12
42 Troy Benson FR Liu Post 7.72 10
42 Daniel Parchment SR Manhattanvil 7.72 11
44 Brandon Gordon SR Sju Track Cl 7.78 10
45 Jake Messling SO Farmingdale 7.80 4
45 Aaron Dickens JR Lehman 7.80 8
47 Adeodatus Yeboah-Sarpong SO CCNY 7.82 3
47 Jawanza Greenwood SR Sju Track Cl 7.82 1
49 Ogunloyinobo Oluwadamilo SR Medgar Evers 7.83 6
49 Mike O'Shea SR St. Joseph's 7.83 5
49 Dylan Roadarmel JR Dominican (N 7.83 3
52 Benjamin Goslin SR Sju Track Cl 7.84 5
52 John Pavacic JR Liu Post 7.84 12
54 Lionel Lucas SO Liu Post 7.90 5
55 Rayneri Ruiz FR St. Joseph's 7.93 2
56 Ewart Austin FR Farmingdale 7.94 1
57 Austin Choi SO Montclair St 7.95 4
58 Kevin Pacheo FR Mount Saint 8.03 7
59 Jospeh Genovese FR St. Francis 8.05 3
60 Ronald Bohommo JR Medgar Evers 8.12 5
61 Lucas Musella FR Mount Saint 8.30 2
62 Daniel Alvarez SO CCNY 8.45 6
63 Kyle Zeno FR Farmingdale 8.50 9
64 Ross Keshawn FR York (N.Y.) 8.61 4
65 Lamount Evanson FR Lehman 8.76 10
66 Lakye Thomas JR Medgar Evers 9.00 12
67 Jon Calixte SR St. Thomas A 11.20 8
-- Dammon Trimmingham SR York (N.Y.) DNF 1
Event 10 Men 60 Meter Dash
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Finals
1 Akeem King FR Saint Rose 6.93
2 Jamell Dacon SR Medgar Evers 7.08
3 Darian Livingston Cptc New Bal 7.11
4 Destyn Harding FR Liu Post 7.12
5 Julian Pratt SO Rowan 7.13
Event 12 Men 400 Meter Run
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
1 St. Jacob Diodonet JR St. Thomas A 48.88 1
2 Robbie Hokett Harlem Child 50.91 1
3 Gadimi Dorielan SR St. Peter's 51.01 1
4 Dylan Bestler SR St. Thomas A 52.00 2
5 Brandon Rizzo SO Montclair St 52.58 3
6 James Fox FR Montclair St 52.89 4
7 Devere Knight SO Saint Rose 53.14 2
8 Jules Day FR CCNY 53.39 8
9 Yvans Oscar FR Liu Post 53.73 6
10 Justin Runge FR Saint Rose 53.93 2
11 Johnathan Dinh FR Queens (N.Y. 53.97 4
12 Tim Goss FR Montclair St 54.14 6
13 Isaiah Bevans JR Mount Saint 54.84 3
14 Jesus Medina Unattached 55.23 5
15 Quincy Green-Wright JR St. Thomas A 55.29 4
16 Blake Hagerman SR Manhattanvil 55.34 4
17 Dawsen Durant FR Queens (N.Y. 55.46 3
18 Dawson Anthony SO Saint Rose 55.67 1
19 Omar Longchamp SO Molloy 55.73 3
20 Jaylen Cruz SO Dominican (N 55.95 3
21 Matthew Cruz SO Manhattanvil 56.35 5
22 Justin Davis FR Queensboroug 56.47 7
23 Christian Acevedo-Perez FR Usmma 56.69 8
24 Aaron Dickens JR Lehman 56.75 11
25 Kaylash Autar FR York (N.Y.) 56.95 11
26 Stefone Cobb JR Lehman 57.05 7
26 Ricardo Reid SR St. Thomas A 57.05 2
28 Tahkhal Wilson-Hill FR Queensboroug 57.43 5
29 jorge Palapa JR St. Francis 57.44 8
30 Steven Chambers FR Liu Post 57.73 7
31 Curtis Alexander SO St. Francis 57.75 10
32 Fernando Gomez SR Felician 58.08 11
33 Donte Iodice SO Mount Saint 58.33 6
34 Joseph Espinoza JR CCNY 58.43 8
35 Lugduni Desrosiers SO St. Thomas A 59.04 1
36 Kashon Jones SO Lehman 59.12 12
37 Argeny Lopez FR Lehman 1:00.49 10
38 john Hines FR Queens (N.Y. 1:00.54 5
39 Brendan Gallagher JR Molloy 1:00.56 10
40 Henry Houston SR Sju Track Cl 1:00.81 7
41 Stephen Kennelty SR Mount Saint 1:01.45 6
42 T'Rocque Seraphin FR Lehman 1:01.94 12
43 Ronald Bohommo JR Medgar Evers 1:02.18 10
44 Jason Chen FR Pratt Instit 1:03.92 10
45 Jacob Chauca Sju Track Cl 1:05.30 7
46 Jeremy Sapeg FR York (N.Y.) 1:12.90 11
Event 14 Men 800 Meter Run
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
1 Stefan Adams SR Liu Post 2:00.03 1
2 Martin Maldonado SO Rowan 2:01.00 1
3 Crispin D'Augusta SR Rowan 2:01.08 1
4 Mitchel Baron FR Rowan 2:03.00 1
5 Papa Diop FR Manhattanvil 2:03.03 1
6 Zeddy Williams Harlem Child 2:03.07 1
7 James Dowd FR St. Thomas A 2:04.04 1
8 Patrick Porch FR Usmma 2:06.06 3
9 Joseph Dorso FR Liu Post 2:06.09 2
10 Remington Allen NA Unat-St. Fra 2:07.04 3
11 Jeffrey Reyes SO Liu Post 2:07.05 1
12 John Fitzsimmons FR Molloy 2:08.00 1
13 Richard Cintron FR Manhattanvil 2:09.05 2
14 Alexander Arias SO Montclair St 2:09.06 3
15 Thomas Sullivan SR CCNY 2:09.08 4
16 Stephen Barbaro SO Molloy 2:09.09 3
16 Kishon Boston JR Medgar Evers 2:09.09 2
18 Corey McKenna FR Manhattanvil 2:10.01 2
19 William Springer JR Saint Rose 2:10.04 3
20 Derrick Pouncy FR Nassau CC 2:11.00 4
21 Nick Zipeto FR Montclair St 2:11.03 4
22 Erick Rivera SO Liu Post 2:12.00 4
23 Ryan Haun JR St. Joseph's 2:12.04 2
24 Terrell Trumpet FR York (N.Y.) 2:12.05 4
25 Clivensky Etienne FR Queens (N.Y. 2:13.04 2
26 Joe Hunt SO Molloy 2:13.08 2
26 Pratheip Gugendiran JR St. Francis 2:13.08 4
28 Thomas Hofbauer JR Mount Saint 2:13.09 3
29 Bryan Gomez FR Queensboroug 2:14.01 5
29 Sean Farrell JR Mount Saint 2:14.01 3
31 Joshua Roman JR Lehman 2:14.05 4
31 Jaelin Hood FR Liu Post 2:14.05 1
33 Alex Basile SO Molloy 2:15.00 3
34 Max Dell-Thibodeau SO Lehman 2:15.07 4
35 Michael Cahill FR Usmma 2:16.01 5
35 Joshua O'Faire FR Nassau CC 2:16.01 3
37 Phillip Lawry SO CCNY 2:18.00 3
38 Edward Arnold FR Mount Saint 2:18.07 5
39 Nick DeLuca SO St. Joseph's 2:19.04 2
40 Lance Edwards SR Liu Post 2:20.08 1
41 Austin Bradley SR Sju Track Cl 2:21.04 3
42 Clyde Williams FR Montclair St 2:21.06 3
43 Clint Thompson SO Farmingdale 2:22.01 5
44 T'Rocque Seraphin FR Lehman 2:22.02 4
45 John Maher FR Liu Post 2:22.05 4
46 Jose Osario Fernandez SR Queens (N.Y. 2:23.08 4
47 Jacob Stote FR Saint Rose 2:25.09 5
48 Gabriel Keston SO Queensboroug 2:28.02 5
49 Daniel VanBelleghem SR Sju Track Cl 2:28.04 4
50 Luis Campos Castro JR Queens (N.Y. 2:30.01 5
51 Henry Houston SR Sju Track Cl 2:30.04 5
52 Yonathan Mengesha SR Sju Track Cl 2:30.07 5
53 Shamas Rasool FR Queensboroug 2:32.01 5
54 Kuwayne Constable SO Lehman 2:35.09 5
55 Jorge Lara SO Lehman 2:36.08 5
Event 16 Men 200 Meter Dash
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
1 St. Jacob Diodonet JR St. Thomas A 22.24 1
2 George Alexandris FR Montclair St 22.86 17
3 Jermaine Lascelles SR St. Peter's 23.11 3
4 Shaka Shomari JR St. Peter's 23.48 5
5 Dawson Anthony SO Saint Rose 23.60 3
6 Momadu Sawaneh Tiger TC 23.67 4
7 Kyle Limbaga FR Rowan 23.81 4
8 Ricardo Reid SR St. Thomas A 23.89 2
9 Ramel Joseph SR Liu Post 23.99 2
10 Jaren Scott FR St. Thomas A 24.03 5
11 Malyk Michel FR St. Thomas A 24.07 6
12 Johnathan Dinh FR Queens (N.Y. 24.10 8
13 Yanni Agrotis JR Molloy 24.11 2
14 Joseph Motis SO Farmingdale 24.23 5
15 Julian Pratt SO Rowan 24.25 3
16 Stefone Cobb JR Lehman 24.31 9
17 Trevon Stith SO Queens (N.Y. 24.37 1
18 Kasim Thomas SR Liu Post 24.39 18
19 Leon Wilson FR Usmma 24.49 6
20 Andrew Defreitas NA Unat-St. Fra 24.54 15
21 Oscar Mercado SR Unattached 24.57 4
22 Dawsen Durant FR Queens (N.Y. 24.64 6
23 Timothy Lin JR CCNY 24.70 7
24 Jason Kunzman SO Montclair St 24.71 7
25 Quincy Green-Wright JR St. Thomas A 24.75 8
26 Charlie Doherty FR Manhattanvil 24.76 12
27 joseph flucus SR Unattached 24.78 12
28 Jamal David JR Liu Post 24.81 16
29 Brandon Gordon SR Sju Track Cl 24.88 11
29 Terrell Trumpet FR York (N.Y.) 24.88 9
31 Omar Longchamp SO Molloy 24.95 6
32 Troy Benson FR Liu Post 24.99 18
33 Lugduni Desrosiers SO St. Thomas A 25.03 2
34 Justin Davis FR Queensboroug 25.04 10
35 Steven Chambers FR Liu Post 25.06 17
36 Mike O'Shea SR St. Joseph's 25.12 9
37 John Xavier Ellsworth JR Manhattanvil 25.20 4
38 Kevin Barbour SR Sju Track Cl 25.22 11
39 Joshua Okara SO St. Peter's 25.31 13
40 Rayneri Ruiz FR St. Joseph's 25.42 10
41 Blake Hagerman SR Manhattanvil 25.47 9
42 Cyris Mc Duffie SR St. Francis 25.50 9
43 John Davidson SO St. Thomas A 25.53 10
44 John Pavacic JR Liu Post 25.54 18
45 Donte Iodice SO Mount Saint 25.62 13
46 Kashon Jones SO Lehman 25.63 7
47 Rojhn Miller FR York (N.Y.) 25.66 11
48 Joesph Branciforti SO Molloy 25.79 6
49 Stephane Fortune FR St. Thomas A 25.92 7
50 Omolade Akinde SR Medgar Evers 25.95 11
51 Stephen Kennelty SR Mount Saint 26.16 11
52 Adeodatus Yeboah-Sarpong SO CCNY 26.17 13
53 Michael Hercules FR Usmma 26.37 14
54 Jospeh Genovese FR St. Francis 26.46 13
55 Juan Rodriguez SO York (N.Y.) 26.70 14
56 Kevin Pacheo FR Mount Saint 26.73 14
57 Muhammed Qadri FR CCNY 26.75 16
58 Lucas Musella FR Mount Saint 27.39 14
59 Argeny Lopez FR Lehman 27.52 15
60 Jon Calixte SR St. Thomas A 28.02 14
61 Jacob Chauca Sju Track Cl 28.08 12
62 Jared Cintron SO York (N.Y.) 28.78 16
63 Jason Chen FR Pratt Instit 28.91 17
64 Daniel Alvarez SO CCNY 29.00 16
65 Lamount Evanson FR Lehman 29.24 15
Event 18 Men 4x800 Meter Relay
================================================================
School Finals
================================================================
1 St. Thomas Aquinas 'A' 8:05.87
1) Dylan Bestler SR 2) Robert Guidicipietro SO
3) Aidan Russell SO 4) Frankie Schiavone JR
2 Farmingdale St. 'A' 8:24.72
1) Kamal Ojibara JR 2) Anthony Aromolo FR
3) David Santa SO 4) James O'Brien SO
5) Joseph McKeon SO 6)
3 St. Thomas Aquinas 'B' 8:34.20
1) Ian Mirtile JR 2) James Dowd FR
3) Joseph Lipari JR 4) Kyle Kondracki SO
4 Manhattanville 'A' 8:48.74
1) Dayshawn Siranaula FR 2) Richard Cintron FR
3) Corey McKenna FR 4) Papa Diop FR
5 Ccny 'A' 8:56.53
1) Merlin Padilla Jr. SO 2) Joseph Espinoza JR
3) Thomas Sullivan SR 4) Muhammed Qadri FR
5) Phillip Lawry SO 6) Jules Day FR
6 Usmma 'A' 9:00.27
1) Patrick Porch FR 2) Austin MacElrevey SR
3) Michael Cahill FR 4) Christian Acevedo-Perez FR
5) Ian Stoner SR 6) Leon Wilson FR
7 Lehman 'A' 9:37.45
1) Joshua Roman JR 2) Max Dell-Thibodeau SO
3) T'Rocque Seraphin FR 4) Kuwayne Constable SO
5) Jorge Lara SO 6) Aaron Dickens JR
8 Usmma 'B' 9:49.20
1) David Aranda FR 2) Anthony Lund FR
3) Bailey McAlleese FR 4) William McCord FR
5) Ivan Goretoy FR 6) Cole Lower FR
Event 20 Men 4x400 Meter Relay
===================================================================
School Finals H#
===================================================================
1 Farmingdale St. 'A' 3:23.39 1
1) Nikola Georgiev SR 2) Idowu Bamisile SR
3) Phil Sellitto JR 4) Nikolas Fratto SR
5) Chad George SO 6) Joseph McKeon SO
2 Montclair State 'A' 3:34.27 1
1) James Fox FR 2) Khalid Alston FR
3) Brandon Rizzo SO 4) Aaron Hayward SO
3 St. Joseph's (L.I.) 'A' 3:34.43 2
1) Anthony Figorito SO 2) Thomas Newham FR
3) Brandon Phan FR 4) Brandon Linbrunner SO
5) Daniel Antonawich JR 6) Rayneri Ruiz FR
4 Liu Post 'A' 3:41.33 1
1) Ramel Joseph SR 2) Jaelin Hood FR
3) Yvans Oscar FR 4) Stefan Adams SR
5) Jeffrey Reyes SO 6)
5 Manhattanville 'A' 3:43.55 2
1) Matthew Cruz SO 2) John Xavier Ellsworth JR
3) Blake Hagerman SR 4) Papa Diop FR
6 Queens (N.Y.) 'A' 3:46.24 2
1) Johnathan Dinh FR 2) Dawsen Durant FR
3) john Hines FR 4) Trevon Stith SO
5) Jacob Lascano SR 6)
7 Sju Track Club 'A' 3:55.20 2
1) Kevin Barbour SR 2) Austin Bradley SR
3) Daniel VanBelleghem SR 4) Henry Houston SR
5) Yonathan Mengesha SR 6)
8 Lehman 'A' 4:20.76 2
1) Shaffiou Assoumanou SO 2) Argeny Lopez FR
3) Marino Melo FR 4) Jorge Lara SO
5) Stefone Cobb JR 6) Kashon Jones SO
Event 22 Men High Jump
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Tristan Holmgren Unattached 2.00m 6-06.75
2 Matthew Rizzi FR Rowan 1.88m 6-02.00
3 Clint Joseph FR St. Francis 1.78m 5-10.00
-- Stefone Cobb JR Lehman NH
-- T'Rocque Seraphin FR Lehman NH
-- Louis Hernandez FR Farmingdale NH
-- John Pavacic JR Liu Post NH
Event 24 Men Long Jump
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 George Alexandris FR Montclair St 7.28m 23-10.75
2 Michael Hall Next Level A 6.81m 22-04.25
3 Dante Brown FR St. Thomas A 6.62m 21-08.75
4 Elias Guardado JR St. Thomas A 6.54m 21-05.50
5 St. Jacob Diodonet JR St. Thomas A 6.53m 21-05.25
6 Kesigh Deloatch FR St. Thomas A 6.25m 20-06.25
7 Darrian Maynard Next Level A 6.21m 20-04.50
7 Tyler Wilkins FR Unattached 6.21m 20-04.50
9 Tyshon Bradley FR Montclair St 6.18m 20-03.50
10 Brandon Phan FR St. Joseph's 6.08m 19-11.50
11 Zachery Polliard SO Usmma 5.99m 19-08.00
12 Don Grupski Unattached 5.93m 19-05.50
13 Matthew Rizzi FR Rowan 5.88m 19-03.50
14 Zachary Goslin SR Sju Track Cl 5.81m 19-00.75
15 Richard Kish FR CCNY 5.77m 18-11.25
16 Clint Joseph FR St. Francis 5.73m 18-09.75
17 Twary McKenzie SO Liu Post 5.71m 18-09.00
18 Aaron Dickens JR Lehman 5.70m 18-08.50
19 Benjamin Goslin SR Sju Track Cl 5.69m 18-08.00
19 Eren Cabaci FR Molloy 5.69m 18-08.00
21 Louis Hernandez FR Farmingdale 5.43m 17-09.75
22 Abdul Kamara JR Medgar Evers 5.35m 17-06.75
23 Stefone Cobb JR Lehman 5.31m 17-05.25
24 Joesph Branciforti SO Molloy 5.21m 17-01.25
25 Kuwayne Constable SO Lehman 5.20m 17-00.75
26 Kashon Jones SO Lehman 5.08m 16-08.00
27 Jon Calixte SR St. Thomas A 4.45m 14-07.25
28 Joe Egri JR St. Peter's 4.35m 14-03.25
-- Ogunloyinobo Oluwadamilo SR Medgar Evers FOUL
-- Emeka Mbazor SO Lehman FOUL
-- Eddie Collins FR St. Peter's FOUL
-- Tim Goss FR Montclair St FOUL
-- T'Rocque Seraphin FR Lehman FOUL
Event 26 Men Triple Jump
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Kesigh Deloatch FR St. Thomas A 13.52m 44-04.25
2 Twary McKenzie SO Liu Post 13.36m 43-10.00
2 Darrian Maynard Next Level A 13.36m 43-10.00
4 Tyshon Bradley FR Montclair St 13.02m 42-08.75
5 Elias Guardado JR St. Thomas A 12.80m 42-00.00
6 Tyler Wilkins FR Unattached 12.59m 41-03.75
7 Matt Karovic FR Montclair St 12.58m 41-03.25
8 Stephen Honore FR Farmingdale 12.29m 40-04.00
9 Richard Kish FR CCNY 12.07m 39-07.25
10 Justin Ortega SO Liu Post 11.99m 39-04.00
11 Abdul Kamara JR Medgar Evers 11.38m 37-04.00
12 Kuwayne Constable SO Lehman 10.54m 34-07.00
13 T'Rocque Seraphin FR Lehman 10.07m 33-00.50
14 Kashon Jones SO Lehman 9.91m 32-06.25
15 Shamas Rasool FR Queensboroug 9.21m 30-02.75
-- Max Dell-Thibodeau SO Lehman FOUL
-- Trevor Wilkins FR Unattached FOUL
Event 28 Men Shot Put
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Rickssen Opont SO St. Thomas A 15.42m 50-07.25
2 Dyjonn Adams NA Unat-Nassau 14.60m 47-11.00
3 Ian Stoner SR Usmma 14.50m 47-07.00
4 Mason Tallman JR Saint Rose 14.20m 46-07.25 13.93
5 Dijon Goodall JR Rowan J14.20m 46-07.25 13.62
6 Tariq Hills FR Rowan 13.90m 45-07.25
7 Christopher Pinto SR Medgar Evers 13.38m 43-10.75
8 Ivan Goretoy FR Usmma 12.95m 42-06.00
9 Dan Diaz FR Nassau CC 12.57m 41-03.00
10 Tim Faranda SO St. Thomas A 12.31m 40-04.75
11 Dammon Trimmingham SR York (N.Y.) 11.95m 39-02.50
12 Evangelos Fradalakis JR Liu Post 11.78m 38-07.75
13 Kurt Lassiter SO Liu Post 11.74m 38-06.25
14 Nick Marcucci FR Rowan 11.70m 38-04.75
15 Scott Piotrowsky FR Montclair St 11.60m 38-00.75
16 Peter Zecchin JR Mount Saint 11.50m 37-08.75
17 Andrew Saulpaugh FR Queens (N.Y. 11.47m 37-07.75
18 Colin Phillips FR Rowan 11.39m 37-04.50
19 Alejandro Cardenas JR Saint Rose 11.22m 36-09.75
20 David Collins JR Usmma 11.21m 36-09.50
21 Luke Johnson FR Usmma 11.20m 36-09.00
22 David Plasencia FR Nassau CC 11.16m 36-07.50
23 Jameer Howard-Scott SO Montclair St 11.15m 36-07.00
24 Joshua Beauchesne SO Manhattanvil 10.63m 34-10.50
25 Stephen Monaghan SR Manhattanvil 10.59m 34-09.00
26 Cole Lower FR Usmma 10.50m 34-05.50
27 William Golder SO Saint Rose 10.26m 33-08.00
28 James Jones FR St. Peter's 10.18m 33-04.75
29 Kevin Marseille JR Medgar Evers 9.99m 32-09.50
30 Henry Farahani FR Molloy 9.52m 31-03.00
31 George Neron FR Medgar Evers 9.24m 30-03.75
32 Kashon Jones SO Lehman 9.12m 29-11.25
33 Emeka Mbazor SO Lehman 8.92m 29-03.25
34 Natanael Arnaud FR York (N.Y.) 8.70m 28-06.50
34 Josh Emrani SR Queens (N.Y. 8.70m 28-06.50
36 Omar Zapata SR CCNY 8.53m 28-00.00
37 Solomon Shapiro FR Queens (N.Y. 8.34m 27-04.50
38 Kameron Grimm FR Mount Saint 8.32m 27-03.75
39 Miles Thompson Sju Track Cl 8.30m 27-02.75
40 Carl Magliulo SO Mount Saint 7.84m 25-08.75
41 Justice McCain FR York (N.Y.) 6.85m 22-05.75
42 Adeodatus Yeboah-Sarpong SO CCNY 6.55m 21-06.00
43 Mitch Kelley FR Pratt Instit 5.70m 18-08.50
-- Ardit Adili FR Montclair St ND
Event 30 Men Pole Vault
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Daniel Normoyle SR Warehouse PV 4.42m 14-06.00
2 Brad Lawrence SR PVH 4.28m 14-00.50
3 Darawan Khonvay FR Rowan 3.90m 12-09.50
4 Eren Cabaci FR Molloy J3.90m 12-09.50
5 Trey Pascual FR Rowan J3.90m 12-09.50
6 Richard Zapata SR Farmingdale 3.75m 12-03.50
7 Jason Kunzman SO Montclair St J3.75m 12-03.50
8 Frankie Schiavone JR St. Thomas A 3.60m 11-09.75
9 Matt Karovic FR Montclair St 3.45m 11-03.75
-- Ryan Van Bushkirk FR Montclair St NH
-- Sean Farrell JR Mount Saint NH
Event 32 Men Weight Throw
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Ivan Goretoy FR Usmma 15.98m 52-05.25
2 Andrew Saulpaugh FR Queens (N.Y. 15.10m 49-06.50
3 David Collins JR Usmma 14.95m 49-00.75
4 Marrick Sainvil JR Montclair St 14.65m 48-00.75
5 Dijon Goodall JR Rowan 14.40m 47-03.00
6 Alejandro Cardenas JR Saint Rose 13.92m 45-08.00
7 Rickssen Opont SO St. Thomas A 13.86m 45-05.75
8 Dyjonn Adams NA Unat-Nassau 13.83m 45-04.50
9 Thomas Franks SO Farmingdale 13.80m 45-03.50
10 Patrick Stewart FR Montclair St 13.72m 45-00.25
11 Peter Zecchin JR Mount Saint 13.60m 44-07.50
12 Ian Stoner SR Usmma 12.74m 41-09.75
13 Nick Marcucci FR Rowan 12.68m 41-07.25
13 Griffin Young JR Farmingdale 12.68m 41-07.25
15 Sebastian Gomez FR Nassau CC 12.65m 41-06.00
16 Blake Borghard SO Farmingdale 12.63m 41-05.25
17 Evangelos Fradalakis JR Liu Post 12.53m 41-01.50
18 Mason Tallman JR Saint Rose 12.45m 40-10.25
19 Dammon Trimmingham SR York (N.Y.) 12.44m 40-09.75
20 Dan Diaz FR Nassau CC 12.37m 40-07.00
21 Colin Phillips FR Rowan 11.90m 39-00.50
22 Luke Johnson FR Usmma 11.80m 38-08.75
23 Jared Coupe JR Queens (N.Y. 10.64m 34-11.00
24 Henry Farahani FR Molloy 10.27m 33-08.50
25 Natanael Arnaud FR York (N.Y.) 10.23m 33-06.75
26 Harrison Foley SR CCNY 9.92m 32-06.50
27 Scott Piotrowsky FR Montclair St 9.32m 30-07.00
28 Josh Emrani SR Queens (N.Y. 8.58m 28-01.75
29 George Neron FR Medgar Evers 7.90m 25-11.00
30 Kameron Grimm FR Mount Saint 7.76m 25-05.50
31 Kashon Jones SO Lehman 7.54m 24-09.00
32 Carl Magliulo SO Mount Saint 7.30m 23-11.50
33 Solomon Shapiro FR Queens (N.Y. 6.66m 21-10.25
34 Cole Lower FR Usmma 5.67m 18-07.25
35 Abdul Kamara JR Medgar Evers 5.47m 17-11.50
36 Kevin Marseille JR Medgar Evers 5.25m 17-02.75
Event 1 Women 4x200 Meter Relay
===================================================================
School Finals H#
===================================================================
Finals
1 Liu Post 'A' 1:48.87 2
1) Jacquline Ginty FR 2) Nataly Ramirez FR
3) Nicolette Agostinacchio SO 4) Alexandria Okon SO
5) Kathryn Ginty FR 6)
2 Rowan 'A' 1:48.96 2
1) sataya gordon FR 2) myiah sturdivant FR
3) sidney mcleod-whitener FR 4) Brianna Angellella SR
5) Dajai McClellan SO 6)
3 St. Peter's 'A' 1:51.17 2
1) Ashe Davis SR 2) Victoria St. John SO
3) Daija King JR 4) Ohunene Albert SO
5) Monica Rosales SR 6)
4 Saint Rose 'A' 1:51.41 2
1) Dera Boone SO 2) Jessica Zych FR
3) Alyson Lizotte SO 4) Amanda Harrington SR
5 Montclair State 'A' 1:52.82 1
1) Jocelyn Anderson SR 2) Heather Gonzalez FR
3) Lynelle Litttle FR 4) Brianna Schwing FR
6 St. Joseph's (L.I.) 'A' 1:54.23 2
1) Jennifer Holownia JR 2) Briana Shand SO
3) Meagan Haviland FR 4) Amanda Sprague SR
5) Gabrielle Mason JR 6) Stephanie Surrusco FR
7 York (N.Y.) 'A' 2:00.84 1
1) Kalana Alarcon SO 2) Dyandra Channei FR
3) Alana Johnson SR 4) Kalice Hitchman FR
8 Mount Saint Mary 'A' 2:04.22 1
1) Angelia Cirigliano JR 2) Victoria Laiso SO
3) Naveda Simms FR 4) Taylor O'Brien SO
5) Alexandra Steinberg FR 6)
Event 3 Women 3000 Meter Run
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
1 Christine Myers SO Saint Rose 10:25.53
2 Aida Torpey SO St. Thomas A 10:54.58
3 Erin MacDonell SO St. Joseph's 10:57.47
4 Rebecca MacLeod SO St. Thomas A 11:16.54
5 Katie Michta SR Molloy 11:40.66
6 Gina Capone FR Rowan 11:47.34
7 Diana Monaco JR Molloy 11:59.38
8 Alyssa Meltzer FR Queens (N.Y. 12:13.89
9 Catherine Matteo SO Unattached 12:14.80
10 Lauren Walker FR Pratt Instit 12:26.55
11 Crystal Jia FR Queens (N.Y. 12:30.78
12 Chloe Christian SR Medgar Evers 12:35.61
13 Diamond Umunna SO Mount Saint 13:20.53
14 Emiy Leath SO Mount Saint 13:33.22
15 Eliza Ross FR Pratt Instit 13:50.19
Event 5 Women 60 Meter Hurdles
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Jocelyn Anderson SR Montclair St 9.43q 1
2 Jackie Ansong SO Rowan 9.49q 2
3 Yakirys Cruz FR St. Francis 9.75q 4
4 Kim Johnson SR Rowan 9.81q 3
5 Molly Conner JR St. Thomas A 9.97q 2
6 Neuchatel King FR Felician 10.46q 4
7 Desiree Bermudez SO St. Thomas A 10.48 3
8 Melina Johnson SO Rowan 10.49 1
9 Grace Crockett JR Molloy 10.52 3
10 Lucy Piacentini SO CCNY 10.60 1
11 Sierra Williams Sju Track Cl 10.74 4
12 Samantha Piccolo FR Liu Post 10.83 2
13 Erika Madera Sju Track Cl 12.48 2
14 Jody-Ann Blanchard FR Medgar Evers 13.26 4
14 Irish Iyyadurai FR CCNY 13.26 1
16 Imani Elliott FR Queensboroug 13.71 2
17 Manisa Bangura FR Medgar Evers 14.45 3
18 Tishina Russell SO Lehman 15.53 4
19 Yohara Molineros FR Lehman 17.00 3
Event 5 Women 60 Meter Hurdles
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Finals
1 Jocelyn Anderson SR Montclair St 9.27
2 Jackie Ansong SO Rowan 9.36
3 Yakirys Cruz FR St. Francis 9.68
4 Kim Johnson SR Rowan 9.73
5 Molly Conner JR St. Thomas A 9.87
6 Neuchatel King FR Felician 10.64
Event 7 Women 1 Mile Run
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
1 Alyssa sanders FR Rowan 5:35.61 1
2 Erin Lettieri SO Farmingdale 5:39.05 1
3 Kelsey Ramirez JR Usmma 5:39.34 1
4 Nicole Hubert SR Molloy 5:43.82 1
5 Nakeema Neunie SO Queens (N.Y. 5:46.23 1
6 Meagan Haviland FR St. Joseph's 5:47.18 1
7 Peg Smith FR Pratt Instit 5:48.12 1
8 Karli Murphy FR St. Joseph's 5:50.52 1
9 Brianna Delacruz FR Rowan 5:51.32 1
10 Megan Eiseman SR Farmingdale 5:52.97 1
11 Nancy Vasquez SO Molloy 5:55.80 1
12 Brooke Fillippini FR Montclair St 6:03.26 2
13 Kathryn Elnick JR Liu Post 6:06.04 2
14 Georgie Nicholes SR St. Peter's 6:09.39 1
15 Jessica Friedman FR Molloy 6:10.14 2
16 Samantha Papadopoulos FR Mount Saint 6:10.57 2
17 Katie Kreutz SR Montclair St 6:14.89 2
18 Alicia Shipsey SO Farmingdale 6:15.19 1
19 Alyssa Meltzer FR Queens (N.Y. 6:18.10 1
20 Jennifer O'Connor SO St. Joseph's 6:19.69 2
21 Agatha Argyros Sju Track Cl 6:25.90 2
22 Mary Elizabeth Dristle FR St. Thomas A 6:26.65 2
23 Daniela Pinzon FR CCNY 6:34.25 2
24 Samantha Miller SO Montclair St 6:37.71 2
25 Alexandra Bergen SO Mount Saint 6:39.60 2
26 Riley Werner FR Columbia-Gre 6:41.64 2
27 Kelly Murphy SR Felician 7:04.06 2
28 Taylor Wilson FR St. Francis 7:04.89 2
29 Victoria Quinones SO St. Joseph's 7:11.69 2
30 Angie Calle JR Queens (N.Y. 7:20.55 2
31 Andrea Rojo FR St. Francis 7:25.96 2
32 Yashrikki Lattimore FR Queensboroug 7:42.19 2
33 Caitlyn Woodham Sju Track Cl 7:44.14 2
34 Claudia Serna FR CCNY 7:49.05 2
35 Karina Flores SO Lehman 8:20.69 2
36 Denisse Cohetero FR York (N.Y.) 9:06.52 2
Event 9 Women 60 Meter Dash
===================================================================
Name Year School Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Jacquline Ginty FR Liu Post 7.92q 1
2 Terrilyn Britton SR Queens (N.Y. 8.08q 2
3 Samantha Pollucci JR Farmingdale 8.11q 3
4 Kathryn Ginty FR Liu Post 8.22q 10
5 Ali Johnson SR Manhattanvil 8.23q 5
6 Dera Boone SO Saint Rose 8.28q 7
7 Keisha Hoskins JR Molloy 8.31 6
8 Melina Johnson SO Rowan 8.33 11
8 Diana Cruz SR Queens (N.Y. 8.33 7
10 Kalesha Darisme FR St. Thomas A 8.39 9
11 Jazlyn Pipkins SO Felician 8.45 7
12 Avery Maillet FR CCNY 8.47 11
13 Briana Shand SO St. Joseph's 8.60 8
13 Alexa Vandermeer SO Usmma 8.60 2
15 Amanda Harrington SR Saint Rose 8.61 10
15 Heather Gonzalez FR Montclair St 8.61 4
17 Angeles Anunagba SR CCNY 8.64 1
18 Neuchatel King FR Felician 8.66 8
18 O'Garro Jeffanie JR Medgar Evers 8.66 2
20 Kimberly Touya Northport Ru 8.67 5
21 Tasheka James SO Medgar Evers 8.76 3
22 Irish Iyyadurai FR CCNY 8.79 5
23 Sierra Williams Sju Track Cl 8.83 1
24 Kerry Ghanie SR Queens (N.Y. 8.85 3
25 Danielle Losquadro FR Farmingdale 8.87 6
26 Tiara Boone FR Saint Rose 8.97 6
27 Kayla Hightower FR Felician 8.99 9
27 Kalice Hitchman FR York (N.Y.) 8.99 8
29 Carli Fonseca FR Molloy 9.09 7
30 Kaina Bazard FR Medgar Evers 9.14 11
31 Dorianny Rojas FR York (N.Y.) 9.24 5
32 Valerie Aviles FR Liu Post 9.27 11
32 Isis Funez FR York (N.Y.) 9.27 1
32 Nazira Bah-Traore JR Farmingdale 9.27 9
35 Ana Oruzco FR St. Francis 9.28 11
36 Taylor O'Brien SO Mount Saint 9.29 10
37 Tytiona Coleman FR Manhattanvil 9.32 6
38 Jessica Herron FR Felician 9.40 4
39 Tiffany Loachamin FR Farmingdale 9.42 8
40 Tishina Russell SO Lehman 9.50 2
41 Anni Morris-Swank JR Pratt Instit 9.51 3
42 Chawisa Staman FR Usmma 9.53 1
43 Kasiemobi Chukwuka FR Lehman 9.57 6
44 Ashley Carpio FR Usmma 9.60 2
45 Taylor Young JR Farmingdale 9.64 7
46 Joan Larsen Unattached 9.72 4
47 Seira Sanchez SO Usmma 9.80 5
47 Tyiana Nunez FR St. Thomas A 9.80 3
49 Jada Williams FR Mount Saint 9.85 6
50 Rene Clever FR Lehman 9.91 4
51 Erika Madera Sju Track Cl 9.94 8
52 Damala Usman FR York (N.Y.) 10.05 9
53 Nathy Reyes JR York (N.Y.) 10.17 9
54 Antonia Vinci Sju Track Cl 10.18 9
55 Victoria Laiso SO Mount Saint 10.32 7
56 Tania Peterson FR CCNY 10.51 8
57 Nadia Baba FR Lehman 10.61 10
58 Karine Avila FR Lehman 10.90 11
Event 9 Women 60 Meter Dash
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Finals
1 Jacquline Ginty FR Liu Post 7.89
2 Terrilyn Britton SR Queens (N.Y. 7.93
3 Samantha Pollucci JR Farmingdale 8.04
4 Ali Johnson SR Manhattanvil 8.22
5 Dera Boone SO Saint Rose 8.28
6 Kathryn Ginty FR Liu Post 8.29
Event 11 Women 400 Meter Run
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
1 Diana Cruz SR Queens (N.Y. 1:00.85 1
2 Alexandria Okon SO Liu Post 1:00.93 1
3 Cassie Gibbons SR CCNY 1:01.36 1
4 Brianna Angellella SR Rowan 1:02.28 1
5 Amber Malik SO St. Thomas A 1:02.76 2
6 Nicolette Agostinacchio SO Liu Post 1:02.91 1
7 Jazlyn Pipkins SO Felician 1:06.47 3
8 Reid Shiland FR Saint Rose 1:06.89 2
9 Kayla Hightower FR Felician 1:07.13 2
10 Joba Odediran SO Montclair St 1:07.19 8
11 Brianna Schwing FR Montclair St 1:07.34 8
12 Emily Pazuello FR Montclair St 1:07.63 8
13 chinyelu Okeapku FR St. Francis 1:07.71 3
14 Alexandria Miller SR Usmma 1:07.79 7
15 Jovana Larose JR St. Peter's 1:07.93 8
16 Amanda Melian SO Saint Rose 1:08.30 6
17 Rasheedah Ryhmer SR Medgar Evers 1:08.66 2
18 Ariel Ng FR St. Francis 1:09.81 3
19 Mahalia Spencer FR Medgar Evers 1:11.40 7
20 Nichole Marsh FR Medgar Evers 1:11.46 3
21 Victoria Tinelli SO Manhattanvil 1:13.46 4
22 Simone Gmuca FR Queens (N.Y. 1:13.52 6
23 Tia Tyrell FR CCNY 1:13.76 4
24 Dorianny Rojas FR York (N.Y.) 1:13.78 4
25 Victoria Theodore JR Lehman 1:14.46 3
26 Isis Funez FR York (N.Y.) 1:14.76 4
27 Kelsey Jordan FR Manhattanvil 1:16.97 4
28 Dayana Moscoso JR York (N.Y.) 1:24.63 5
29 Fransheska Lopez FR Lehman 1:27.15 5
30 Kadiatou Barrie FR York (N.Y.) 1:28.65 6
31 Karina Flores SO Lehman 1:34.78 5
32 Yohara Molineros FR Lehman 1:35.65 5
33 Nashly Torres Paredes FR Lehman 1:46.06 7
34 Nadia Baba FR Lehman 2:08.49 6
Event 13 Women 800 Meter Run
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
1 Talya Williams SR Liu Post 2:19.65 1
2 Emily Martino SO Molloy 2:25.00 1
3 Christina Maretzo FR St. Thomas A 2:27.80 1
4 Amber Lubaszka JR St. Thomas A 2:28.91 1
5 Abagaile Kimbrell FR St. Thomas A 2:32.06 1
6 Rachel Spagnola FR St. Thomas A 2:32.69 1
7 Kaitie Schillaci JR Liu Post 2:33.20 2
8 Shannon Thompson FR St. Thomas A 2:33.71 1
9 Gabriella Martins JR Molloy 2:34.56 1
10 Nicole Herrera SO Rowan 2:34.70 2
11 Nicole Franz SR Farmingdale 2:34.81 1
12 Amanda Melian SO Saint Rose 2:35.40 2
13 Jo Carter SO Rowan 2:36.00 2
14 Nicole Ferguson SO Farmingdale 2:37.70 1
15 Kayla Cobelli FR St. Thomas A 2:40.01 3
16 Nakeema Neunie SO Queens (N.Y. 2:40.92 1
17 Kaylee Kilbert SR Usmma 2:41.06 3
18 Katie DiCola SR Manhattanvil 2:41.10 2
19 Ava Raccaro SO Rowan 2:42.10 2
20 Jackie Ansong SO Rowan 2:42.50 2
21 Reid Shiland FR Saint Rose 2:43.80 2
22 Karli Murphy FR St. Joseph's 2:44.04 3
23 Erin MacDonell SO St. Joseph's 2:44.40 2
24 Kaitlyn Jones SO Liu Post 2:45.10 2
25 Angelica Matwiejczuk SR St. Thomas A 2:46.04 3
26 Crystal Jia FR Queens (N.Y. 2:47.80 2
27 Agatha Argyros Sju Track Cl 2:49.30 2
28 Alana Johnson SR York (N.Y.) 2:50.00 2
29 Kathryn Elnick JR Liu Post 2:50.09 3
30 Christina Anderson FR Manhattanvil 2:51.05 3
31 Alyssa Meltzer FR Queens (N.Y. 2:51.07 3
32 Elleka Martin SO Molloy 2:51.09 4
33 Ariel Ng FR St. Francis 2:52.00 3
34 Maria Molnar JR Molloy 2:52.03 3
35 Terri Ann Shorter JR Montclair St 2:55.04 4
36 Jennifer O'Connor SO St. Joseph's 2:58.01 3
37 Daniela Pinzon FR CCNY 2:58.09 4
38 Jodi Buri FR Montclair St 2:59.05 4
39 Stephanie Surrusco FR St. Joseph's 3:01.05 3
40 Tia Tyrell FR CCNY 3:10.00 4
41 Yanelle Serrano SO CCNY 3:10.03 4
42 Kalana Alarcon SO York (N.Y.) 3:10.07 4
43 Caitlyn Woodham Sju Track Cl 3:15.07 4
44 Victoria Theodore JR Lehman 3:19.00 3
45 Angie Calle JR Queens (N.Y. 3:19.09 4
46 Claudia Serna FR CCNY 3:28.06 4
47 Karina Flores SO Lehman 3:35.08 4
48 Perle Goldblatt JR Pratt Instit 3:45.09 4
49 Fransheska Lopez FR Lehman 3:47.08 4
50 Yohara Molineros FR Lehman 3:58.04 4
Event 15 Women 200 Meter Dash
===================================================================
Name Year School Finals H#
===================================================================
1 Terrilyn Britton SR Queens (N.Y. 26.56 1
2 Diana Cruz SR Queens (N.Y. 26.64 1
3 chinyelu Okeapku FR St. Francis 27.33 4
4 Ashe Davis SR St. Peter's 27.47 1
5 Ali Johnson SR Manhattanvil 27.53 2
6 Kalesha Darisme FR St. Thomas A 27.61 3
7 Angel Rowe SO Rowan 27.96 4
8 Jennifer Holownia JR St. Joseph's 27.99 2
9 oluwapelumi adesina FR Rowan 28.00 4
10 Tasha Bethea SO Rowan 28.10 2
11 Dajai McClellan SO Rowan 28.12 3
12 Princess Missigher SO St. Francis 28.16 5
13 Briana Shand SO St. Joseph's 28.19 2
14 Melina Johnson SO Rowan 28.20 3
15 Monica Rosales SR St. Peter's 28.35 6
16 Jazlyn Pipkins SO Felician 28.43 6
17 Heather Gonzalez FR Montclair St 28.46 7
18 Victoria St. John SO St. Peter's 28.47 5
19 Avery Maillet FR CCNY 28.49 5
20 Alexa Vandermeer SO Usmma 28.55 2
21 Daija King JR St. Peter's 28.70 6
22 Lynelle Litttle FR Montclair St 28.73 5
23 Keisha Hoskins JR Molloy 28.87 1
23 Kimberly Touya Northport Ru 28.87 7
25 Kayla Hightower FR Felician 29.58 7
26 O'Garro Jeffanie JR Medgar Evers 29.59 6
27 Yakirys Cruz FR St. Francis 29.62 4
28 Irish Iyyadurai FR CCNY 29.64 9
29 Jody-Ann Blanchard FR Medgar Evers 29.99 10
30 Sierra Williams Sju Track Cl 30.00 8
31 Tasheka James SO Medgar Evers 30.02 10
32 Dyandra Channei FR York (N.Y.) 30.19 8
33 Gabrielle Mason JR St. Joseph's 30.32 10
34 Angeles Anunagba SR CCNY 30.47 7
35 Carli Fonseca FR Molloy 30.64 10
36 Tytiona Coleman FR Manhattanvil 30.91 11
37 Valerie Aviles FR Liu Post 31.16 11
38 Taylor O'Brien SO Mount Saint 31.17 8
39 Neuchatel King FR Felician 31.26 6
40 Nazira Bah-Traore JR Farmingdale 31.29 10
41 Grace Abrokwah SO Mount Saint 31.33 11
42 Grace Crockett JR Molloy 31.37 13
43 Dorianny Rojas FR York (N.Y.) 31.49 12
44 Kalana Alarcon SO York (N.Y.) 31.67 9
45 Victoria Theodore JR Lehman 31.76 12
45 Isis Funez FR York (N.Y.) 31.76 15
47 Seira Sanchez SO Usmma 31.88 14
48 Emily Hazelton FR St. Thomas A 32.16 14
49 Chawisa Staman FR Usmma 32.48 14
50 Victoria Tinelli SO Manhattanvil 32.68 13
51 Ashley Carpio FR Usmma 32.69 14
52 Tishina Russell SO Lehman 32.84 12
52 Kelsey Jordan FR Manhattanvil 32.84 13
54 Tyiana Nunez FR St. Thomas A 33.09 15
55 Ana Oruzco FR St. Francis 33.14 17
56 Rebecca Traum-Steinberg SR St. Thomas A 33.15 12
57 Joan Larsen Unattached 33.31 8
58 Kasiemobi Chukwuka FR Lehman 33.39 15
59 Erika Madera Sju Track Cl 34.10 9
60 Antonia Vinci Sju Track Cl 34.73 11
61 Fransheska Lopez FR Lehman 34.76 16
62 Sabra Simon SO Columbia-Gre 35.32 14
63 Nathy Reyes JR York (N.Y.) 35.43 16
64 Remi Urreta FR Pratt Instit 35.57 18
65 Shaundel Neverson FR Medgar Evers 35.69 15
66 Tania Peterson FR CCNY 35.74 16
67 Dayana Moscoso JR York (N.Y.) 35.83 18
68 Damala Usman FR York (N.Y.) 36.07 17
69 Karine Avila FR Lehman 38.40 16
70 Yohara Molineros FR Lehman 38.74 16
71 Kadiatou Barrie FR York (N.Y.) 41.16 18
72 Nadia Baba FR Lehman 42.22 17
Event 17 Women 4x800 Meter Relay
================================================================
School Finals
================================================================
1 Molloy 'A' 10:20.98
1) Nicole Hubert SR 2) Emily Martino SO
3) Gabriella Martins JR 4) Nancy Vasquez SO
2 St. Thomas Aquinas 'A' 10:22.52
1) Abagaile Kimbrell FR 2) Christina Maretzo FR
3) Rebecca MacLeod SO 4) Aida Torpey SO
5) Angelica Matwiejczuk SR 6)
3 Molloy 'B' 11:24.60
1) Maria Molnar JR 2) Jessica Friedman FR
3) Diana Monaco JR 4) Katie Michta SR
4 Usmma 'A' 11:32.06
1) Alexa Vandermeer SO 2) Alexandria Miller SR
3) Kaylee Kilbert SR 4) Kelsey Ramirez JR
5 Pratt Institute 'A' 11:43.76
1) Peg Smith FR 2) Lauren Walker FR
3) Eliza Ross FR 4) Anni Morris-Swank JR
5) Lily Huang FR 6) Perle Goldblatt JR
Event 19 Women 4x400 Meter Relay
================================================================
School Finals
================================================================
1 Harlem Children's Zone 'A' 4:03.54
1) Fanta Sanogo SR 2) Nefertiti Underwood SR
3) Kaitlyn Cepeda SR 4) Khadija Lynch SR
2 Liu Post 'A' 4:10.33
1) Nicolette Agostinacchio SO 2) Alexandria Okon SO
3) Nataly Ramirez FR 4) Talya Williams SR
5) Jacquline Ginty FR 6)
3 St. Thomas Aquinas 'A' 4:15.02
1) Amber Lubaszka JR 2) Shannon Thompson FR
3) Amber Malik SO 4) Rachel Spagnola FR
5) Molly Conner JR 6) Kalesha Darisme FR
4 Montclair State 'A' 4:30.52
1) Joba Odediran SO 2) Michelle Alvarez FR
3) Brianna Schwing FR 4) Jocelyn Anderson SR
Event 21 Women High Jump
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Britany Maragh JR St. Peter's 1.58m 5-02.25
2 Brianna Angellella SR Rowan J1.58m 5-02.25
3 Brianna Schwing FR Montclair St 1.53m 5-00.25
4 Kayra Theodore FR Liu Post J1.53m 5-00.25
5 Kailey Gallagher SO Rowan 1.48m 4-10.25
6 Tasha Bethea SO Rowan J1.48m 4-10.25
6 Kim Johnson SR Rowan J1.48m 4-10.25
6 Nicole Costanzo SO Liu Post J1.48m 4-10.25
9 Michelle McCauley JR Rowan J1.48m 4-10.25
10 Samantha Webb FR Saint Rose 1.38m 4-06.25
10 Angeles Anunagba SR CCNY 1.38m 4-06.25
10 Anna Boddy Rowan 1.38m 4-06.25
10 Tonyiel Ridge FR Saint Rose 1.38m 4-06.25
14 Lucy Piacentini SO CCNY 1.33m 4-04.25
15 Terrilyn Britton SR Queens (N.Y. 1.28m 4-02.25
-- Jody-Ann Blanchard FR Medgar Evers NH
-- Karine Avila FR Lehman NH
-- Tishina Russell SO Lehman NH
-- Chanelle Perry JR Medgar Evers NH
-- Yohara Molineros FR Lehman NH
-- Kerry Ghanie SR Queens (N.Y. NH
-- Victoria Theodore JR Lehman NH
-- Kasiemobi Chukwuka FR Lehman NH
Event 23 Women Long Jump
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Avery Maillet FR CCNY 5.05m 16-07.00
2 Angel Rowe SO Rowan 5.02m 16-05.75
3 Dera Boone SO Saint Rose 4.94m 16-02.50
4 Kim Johnson SR Rowan 4.84m 15-10.50
5 Princess Missigher SO St. Francis 4.78m 15-08.25
6 Kerry Ghanie SR Queens (N.Y. 4.74m 15-06.75
6 Ashara Mitchel SO St. Francis 4.74m 15-06.75
8 Desiree Bermudez SO St. Thomas A 4.66m 15-03.50
9 Tiara Boone FR Saint Rose 4.64m 15-02.75
10 Lucy Piacentini SO CCNY 4.61m 15-01.50
11 Yanelle Serrano SO CCNY 4.53m 14-10.50
11 Britany Maragh JR St. Peter's 4.53m 14-10.50
13 Katy Pacheco FR Middlesex CC 4.51m 14-09.75
13 Tauntyonah Guinter FR St. Thomas A 4.51m 14-09.75
15 Victoria St. John SO St. Peter's 4.49m 14-08.75
16 Jazlyn Pipkins SO Felician 4.48m 14-08.50
17 oluwapelumi adesina FR Rowan 4.47m 14-08.00
18 Brianna Schwing FR Montclair St 4.46m 14-07.75
19 Nicole Costanzo SO Liu Post 4.30m 14-01.25
20 Brittany Van Harken FR Montclair St 4.13m 13-06.75
21 Jody-Ann Blanchard FR Medgar Evers 4.01m 13-02.00
22 Tonyiel Ridge FR Saint Rose 4.00m 13-01.50
23 Victoria Theodore JR Lehman 3.91m 12-10.00
24 Michelle McCauley JR Rowan 0.59m 1-11.25
-- Nashly Torres Paredes FR Lehman FOUL
-- O'Garro Jeffanie JR Medgar Evers FOUL
-- Kasiemobi Chukwuka FR Lehman FOUL
-- Tishina Russell SO Lehman FOUL
-- Amani Naim FR Queensboroug FOUL
-- Yohara Molineros FR Lehman FOUL
-- Nadia Baba FR Lehman FOUL
Event 25 Women Triple Jump
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Angel Rowe SO Rowan 11.18m 36-08.25
2 Tiara Boone FR Saint Rose 10.85m 35-07.25
3 oluwapelumi adesina FR Rowan 10.43m 34-02.75
4 Michelle McCauley JR Rowan 10.39m 34-01.25
5 Kim Johnson SR Rowan 10.23m 33-06.75
6 Kayra Theodore FR Liu Post 10.22m 33-06.50
7 Kerry Ghanie SR Queens (N.Y. 10.09m 33-01.25
8 Lucy Piacentini SO CCNY 9.99m 32-09.50
9 Alana Johnson SR York (N.Y.) 9.75m 32-00.00
10 Tauntyonah Guinter FR St. Thomas A 9.62m 31-06.75
11 Yanelle Serrano SO CCNY 9.55m 31-04.00
12 Tonyiel Ridge FR Saint Rose 9.34m 30-07.75
13 Molly Conner JR St. Thomas A 9.21m 30-02.75
14 Brittany Van Harken FR Montclair St 9.17m 30-01.00
15 Alexandria Miller SR Usmma 8.46m 27-09.25
Event 27 Women Shot Put
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Valerie Hinds SO Saint Rose 12.19m 40-00.00
2 Katherine Mollahan SR St. Thomas A 11.57m 37-11.50
3 Kaitlin Klein SO Liu Post 11.33m 37-02.25
4 Zelucia Mogent FR St. Francis 11.05m 36-03.00
5 Olivia Scattergood FR Rowan 10.26m 33-08.00
6 Tatyana Ogbue FR Liu Post 10.01m 32-10.25
7 Alexandra Salamone FR Mount Saint 9.81m 32-02.25
8 Kitara Smolinski FR Usmma 9.67m 31-08.75
9 Victoria Theodore JR Lehman 9.56m 31-04.50
9 Kalice Hitchman FR York (N.Y.) 9.56m 31-04.50
11 Stephanie Eastman FR Montclair St 9.25m 30-04.25
11 Angeles Anunagba SR CCNY 9.25m 30-04.25
13 Renee Lustin SR Queens (N.Y. 9.23m 30-03.50
14 Erin Leonard FR Queens (N.Y. 9.13m 29-11.50
15 Brianne Garcia SR St. Peter's 9.12m 29-11.25
16 Olivia Smithwick SO Queens (N.Y. 8.88m 29-01.75
16 Anna Belovsky FR Felician 8.88m 29-01.75
18 Alyssa Internicola SO St. Francis 8.85m 29-00.50
19 Ally McFayden SO Usmma 8.51m 27-11.00
20 Nicosie Contreras JR York (N.Y.) 8.38m 27-06.00
21 Samira file FR Rowan 8.30m 27-02.75
22 Shanika Scott FR CCNY 8.29m 27-02.50
22 Erin LaValley JR Saint Rose 8.29m 27-02.50
24 Nicole Ovelheira JR York (N.Y.) 8.17m 26-09.75
25 Anna Piedel SO Felician 8.07m 26-05.75
25 Alyssa Farrell FR Liu Post 8.07m 26-05.75
27 Tatyana Bell FR Rowan 7.93m 26-00.25
28 Alanna Barnes FR St. Thomas A 7.73m 25-04.50
29 Cory Marks SO Pratt Instit 7.53m 24-08.50
30 Miyanna Vernon SO Mount Saint 7.38m 24-02.50
30 Karine Avila FR Lehman 7.38m 24-02.50
32 Gabriela Alvarez SO York (N.Y.) 7.24m 23-09.00
33 Nadia Baba FR Lehman 7.08m 23-02.75
33 Yohara Molineros FR Lehman 7.08m 23-02.75
35 Emma Alcantar SR Usmma 6.95m 22-09.75
36 Valerie Lupi SO Mount Saint 6.94m 22-09.25
37 Imani Elliott FR Queensboroug 6.91m 22-08.00
38 Yashrikki Lattimore FR Queensboroug 6.68m 21-11.00
39 Jomanda Morales JR St. Francis 5.90m 19-04.25
40 Noelle Weyer FR St. Francis 5.50m 18-00.50
41 Irish Iyyadurai FR CCNY 5.48m 17-11.75
42 Lucy Piacentini SO CCNY 5.44m 17-10.25
43 Tishina Russell SO Lehman 5.11m 16-09.25
44 Rene Clever FR Lehman 5.02m 16-05.75
45 Fransheska Lopez FR Lehman 4.18m 13-08.75
46 Nashly Torres Paredes FR Lehman 4.11m 13-06.00
47 Claudia Serna FR CCNY 3.24m 10-07.75
-- Kasiemobi Chukwuka FR Lehman FOUL
Event 29 Women Pole Vault
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Cara Kelly JR Saint Rose 3.05m 10-00.00
2 Shannon Storms SO Rowan 2.75m 9-00.25
3 Amanda Harrington SR Saint Rose 2.60m 8-06.25
4 isabella viggiano FR Rowan 2.45m 8-00.50
5 Samantha Webb FR Saint Rose J2.45m 8-00.50
-- Abigail Kronau FR Saint Rose NH
-- Katy Pacheco FR Middlesex CC NH
-- Angelinna Bradfield JR Queens (N.Y. NH
Event 31 Women Weight Throw
==========================================================================
Name Year School Finals
==========================================================================
1 Valerie Hinds SO Saint Rose 15.87m 52-01.00
2 Kaitlin Klein SO Liu Post 14.10m 46-03.25
3 Alyssa Farrell FR Liu Post 13.03m 42-09.00
4 Erin Leonard FR Queens (N.Y. 12.93m 42-05.25
5 Renee Lustin SR Queens (N.Y. 12.63m 41-05.25
6 Olivia Scattergood FR Rowan 12.27m 40-03.25
7 Ally McFayden SO Usmma 12.20m 40-00.50
8 Tatyana Bell FR Rowan 11.92m 39-01.25
9 Olivia Smithwick SO Queens (N.Y. 11.83m 38-09.75
10 Kelsey Jamison SO Farmingdale 11.59m 38-00.25
11 Nicole Ovelheira JR York (N.Y.) 11.57m 37-11.50
12 Angeles Anunagba SR CCNY 11.48m 37-08.00
13 Remi Urreta FR Pratt Instit 10.79m 35-05.00
14 Brianne Garcia SR St. Peter's 10.74m 35-03.00
15 Kitara Smolinski FR Usmma 10.55m 34-07.50
16 maya vanderlinden FR Rowan 9.85m 32-03.75
17 jessica angelini FR Rowan 9.77m 32-00.75
18 Yashrikki Lattimore FR Queensboroug 9.71m 31-10.25
19 Gladis Navas FR Farmingdale 9.26m 30-04.75
20 Stephanie Eastman FR Montclair St 9.16m 30-00.75
21 Valerie Lupi SO Mount Saint 8.56m 28-01.00
22 Alexandra Salamone FR Mount Saint 8.33m 27-04.00
23 Tatyana Ogbue FR Liu Post 8.05m 26-05.00
24 Gabriela Alvarez SO York (N.Y.) 7.25m 23-09.50
25 Karine Avila FR Lehman 6.17m 20-03.00
26 Nadia Baba FR Lehman 3.92m 12-10.50
27 Kasiemobi Chukwuka FR Lehman 3.90m 12-09.50
28 Tishina Russell SO Lehman 3.48m 11-05.00
29 Fransheska Lopez FR Lehman 2.60m 8-06.50
30 Nashly Torres Paredes FR Lehman 2.56m 8-04.75
Like·Comment·Share·E-mail·2809 views
History for St. Joseph's Winter Invitational
Show 1 more
|